Nebankovní půjčky ihned a bez registru

Nebankovní půjčky ihned a bez registru

Nejen pro některé jednotlivce, ale i soukromé společnosti může být mnohdy složité získat úvěr, a to z mnoha nejrůznějších důvodů, například kvůli nedostatečným příjmům, které banka či nebankovní společnost vyžaduje, aby doložili při podávání žádosti. Dalším důvodem může být fakt, že jste se během předchozích měsíců či let zpozdili s nějakou platbou, a máte tak záznamy v registrech. Ať již jste se zpozdili s platbou za účet za telefon, nebo jste pozdě zaplatili splátku úvěru, můžete se tak stát méně věrohodným pro mnoho bank a nebankovních společností.

 

AsisTeam s.r.o. poskytuje nebankovní půjčky ihned bez registru. Nemusíte se tedy bát nahlížení do registrů a případného záznamu, který byste v registru mohli mít. Úvěr lze získat do deseti dnů od podání žádosti, pokud bude vaše žádost schválena, do deseti dnů budete mít peníze na účtu. Díky přehledné aplikaci úvěrová kalkulačka si sami můžete spočítat, v jaké výši byste mohli úvěr získat, a po jakou dobu by pro vás bylo nejvýhodnější úvěr splácet.

 

AsisTeam s.r.o. nabízí nebankovní půjčky ihned a bez registru za výhodných podmínek. Úvěry jsou poskytovány od 100 000 do 3 000 000 korun. Roční úroková sazba u poskytnutého úvěru se může pohybovat již od 10, 99 % p.a. při době splácení až 25 let. Jakožto přímý poskytovatel nebankovních úvěrů může vycházet vstříc svým klientům a nabídnout jim výhodné podmínky, které budou odpovídat jak jejich možnostem, tak požadavkům.

 

AsisTeam s.r.o. nabízí maximálně transparentní podmínky poskytování nebankovní půjčky ihned a bez registru. Veškeré jednání, a to včetně písemných smluv je férové a transparentní, bez nepatrných poznámek pod čarou, ze kterých se mohou stát velké komplikace, nebo bez jakýchkoli dodatečných změn smluvních podmínek. Zajímá-li vás víc, kontaktujte společnost AsisTeam s.r.o., ať již osobně, telefonicky nebo přes e-mail, veškeré vaše dotazy budou ochotně zodpovězeny.

Be Sociable, Share!